Reklama | Kontakt |

Wroclaw Industrial Festival

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 
Jedna z najważniejszych na świecie cyklicznych imprez poświęconych popularyzacji dorobku artystycznego wykonawców, którzy poruszają się w obszarze szeroko pojętej muzyki industrialnej. Festiwal jest organizowany co roku w listopadzie i składa się z głównego programu koncertów, a także towarzyszących mu wykładów, warsztatów oraz wystaw. Zasadniczą ideą od początku jego istnienia pozostaje prezentowanie różnorodnych zjawisk muzycznych (i artystycznych) w kulturze industrialnej, wiodących trendów oraz wskazywanie nowych kierunków poszukiwań estetycznych realizowanych w tej stylistyce. Oś wydarzenia stanowią audiowizualne koncerty o charakterze multimedialnym-łączące muzykę z obrazami video i performance-art.

W warstwie muzycznej festiwal z jednej strony odwołuje się do tradycji muzyki awangardowej, przedstawia wykonawców, którzy zapisali się na kartach historii jako protoplaści gatunku, a z drugiej strony ukazuje w jak różnych kierunkach owa sztuka się rozwinęła. Od estetyki noise poprzez dark ambient i rhythm’n industrial po typowo akustyczne wystąpienia przedstawicieli tzw. dark folk.


   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@noclegi-wroclaw.pl.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Wroclaw

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Wrocław

Mapa Wrocławia

Mapa Wrocław | Interaktywny plan miasta

Mapa Wroclawia hoteli, restauracji, klubów oraz najważniejszych atrakcji Wrocławia.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem we Wrocławiu. Szeroki wybór i niskie ceny!

Reklama